Hlavní menu

O nás

Naše firma je na trhu již od roku 1991 a nabízí Vám tak bohaté zkušenosti z oblasti prodeje oken, dveří a ostatních doplňků. Na ploše 1200 m2 máte možnost vidět přehled většiny výrobků, které si u nás můžete objednat. Nabízíme široký sortiment oken a dveří, který Vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle Vašich představ.

Prodej oken, dveří a zárubní

Naše firma zajišťuje prodej a také instalaci venkovních dveří Loprais, TWW, Benedoor, TMS a interiérových dveří a zárubní především značek SAPELI, Porta Doors, Masonite, Korco, PRUM a Invado. Rovněž dodáváme protipožární dřevěné a ocelové dveře značky HASIL a VIPAX. Takto širokou nabídkou jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníka na typ dveří a materiál, ze kterých jsou vyrobeny.

Naši prodejci Vám rádi poradí a zpracují kalkulaci dveří a zárubní i včetně instalace. Pokud budete chtít co nejpřesněji zpracovat nabídku ještě před zaměřením naším technikem, je dobré znát šířku a výšku stavebního otvoru, šířku zdi, orientaci dveří a jejich počet. Instalaci pak mohou realizovat naši technici, kteří jsou k montáži proškoleni od samotných výrobců dveří.

Součástí produktů naší společnosti jsou i vysoce kvalitní eurookna TWW a JOKA.

Dále nabízíme

Dodáváme stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře. Stavební pouzdra JAP jsou určena pro montáž do stěny, kde vytváří prostor, kam jsou zasouvány dveře při otevírání dveří. Stavební pouzdra mohou být pro dveře jednokřídlé, nebo dvoukřídlé. Použití stavebních pouzder JAP je vhodné všude tam, kde není prostor pro klasické dveře otočné.

Od firmy JAP dále dodáváme stahovací schody, schodiště a nerezové zábradlí.

Nabízíme rovněž ucelený sortiment skleněných otočných a posuvných dveří a prosklených stěn od českých výrobců VV SKLO a JAP.

Dodáváme také kvalitní dveřní kování a jiné doplňky. Sledujeme moderní trendy, objevujeme nové tvary, ale současně dbáme na nadčasový design, který bude ještě dlouho ozdobou vašeho interiéru. Kování je možné vybírat jak z katalogů, tak i přímo v naší vzorkovně, kde jsou nainstalovány a připraveny k otestování.